PF0002/48 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bulgin
I lager: 0
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0002/48
DigiKeys produktnummer
PF0002/48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PF0002/48
EDA-/CAD-modeller
PF0002/48 Modeller
Terminering
Snabbkontakt - 0,189" (4,8mm)
Panelutskärningsdimensioner
Rektangulär - 27,30mm x 31,12mm
Strömklassning - Apparatingång
10A
Spänningsklassning - Apparatingång
250VAC