HSMC-C120
DigiKeys produktnummer
516-2824-2-ND - Remsa och spole (TR)
516-2824-1-ND - Remsbit (CT)
516-2824-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HSMC-C120
Beskrivning
LED RED CLEAR SMD R/A
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 626nm LED-indikation - diskret 1,9V 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HSMC-C120 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
1,9V
Tillv.
Ström - test
20mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
155°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Våglängd - dominant
Konfiguration
Standard
Våglängd - topp
637nm
Linsfärg
Färglös
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
Linstransparens
Clear
Storlek/dimension
L 1,60 x B 1,00mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
0,60mm
Linstyp
Rektangulär med välvd topp
Basproduktens nummer
Linsstorlek
1,20mm x 0,60mm