BXRV-DR-1830G-2000-A-13
DigiKeys produktnummer
BXRV-DR-1830G-2000-A-13-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BXRV-DR-1830G-2000-A-13
Beskrivning
LED COB VESTA WM WHT RECT 2400K
Temperatur - test
25°C
Spänning - fram (Vf) (Typ)
33,5V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
115 lm/W
Förpackning
Tråg
Ström - max
720mA
Storlek/dimension
L 24,00 x B 20,00mm
CCT (K)
2400K (1800K-3000K) 3-Stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,70mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 14,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
2312lm (typ)
Ström - test
600mA