BXRV-DR-1827G-2000-A-13
DigiKeys produktnummer
BXRV-DR-1827G-2000-A-13-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BXRV-DR-1827G-2000-A-13
Beskrivning
LED COB VESTA WM WHT RECT 2250K
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) Vesta™ Vit, varm Rektangel
Kategori
Temperatur - test
25°C
Tillverkare
Bridgelux
Spänning - fram (Vf) (Typ)
33,5V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
105 lm/W
Förpackning
Tråg
Ström - max
720mA
Artikelstatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
Chip ombord (COB)
Visningsvinkel
110°
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
L 24,00 x B 20,00mm
CCT (K)
2250K (1800K-2700K) 3-Stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,70mm
Konfiguration
Rektangel
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 14,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
2111lm (typ)
Linstyp
Plant
Ström - test
600mA