BXFN-65G-11L-3A-00-0-0
DigiKeys produktnummer
976-BXFN-65G-11L-3A-00-0-0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BXFN-65G-11L-3A-00-0-0
Beskrivning
LED F90 COOL WHITE 6500K 1411
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning F90 Vit, kall 6500K 6-steg MacAdam Ellipse 2,87V 65mA 120° 1411 (metrisk 3528)
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
174 lm/W
Tillv.
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Serie
Ström - max
180mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
CCT (K)
6500K 6-steg MacAdam Ellipse
Leverantörens enhetsförpackning
1411
Flöde @ 85°C, ström - test
29lm (typ)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
33lm (typ)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Ström - test
65mA
Termisk resistans för inkapsling
25,6°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,87V