BXDR-60BT-U220P-01-A
DigiKeys produktnummer
976-BXDR-60BT-U220P-01-A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BXDR-60BT-U220P-01-A
Beskrivning
60W BRICK DRIVER
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2A 14-57V Konstantström LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 2 Utgång
Kategori
Spänning - utspänning
14-57V
Tillverkare
Bridgelux
Ström - utgång (max)
2A
Serie
Effekt (Watt)
60 W
Förpackning
Bulk
Egenskaper
OTP, OVP, SCP
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-45°C
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Effektivitet
0.88
Typ
Konstantström
Termineringstyp
Kopplingsplint
Topologi
AC/DC-omvandlare
Storlek/dimension
L 5,12" x B 3,03" x H 1,18" (130,0 x 77,0 x 30,0mm)
Antal utgångar
2
Godkännande myndighet
CE, cURus
Spänning - ingång (min)
120VAC
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång (max)
277VAC