SLSH-10375
DigiKeys produktnummer
2267-SLSH-10375-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLSH-10375
Beskrivning
LABEL, 3.75 IN H X 1 IN W
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Die Cut Vinyl Klar, vit
Kategori
Tillämpningar
Hantering av kablar och ledningar
Tillverkare
Brady Corporation
Färg - bakgrund
Klar, vit
Serie
Längd
3,750" (95,25mm)
Förpackning
Bulk
Bredd
1,000" (25,40mm)