M7C-2000-595-YL
DigiKeys produktnummer
2267-M7C-2000-595-YL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M7C-2000-595-YL
Beskrivning
LABEL 2" VINYL YL 1=50'
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kontinuerlig Vinyl Gul
Kategori
Tillämpningar
Allmänt
Tillverkare
Brady Corporation
Färg - bakgrund
Gul
Serie
Längd
50' (15,2m)
Förpackning
Box
Bredd
2,000" (50,80mm)