M7C-1000-595-GN
DigiKeys produktnummer
2267-M7C-1000-595-GN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M7C-1000-595-GN
Beskrivning
LABEL 1" VINYL GN 1=50'
Detaljerad beskrivning
Kontinuerlig Vinyl Grön
Kategori
Tillämpningar
Allmänt
Färg - bakgrund
Grön
Bredd
1,000" (25,40mm)