M7C-1000-472
DigiKeys produktnummer
2267-M7C-1000-472-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M7C-1000-472
Beskrivning
LABEL 1" X 50' POLYIMIDE WT
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kontinuerlig Polyimid White
Kategori
Tillämpningar
Allmänt
Tillverkare
Brady Corporation
Färg - bakgrund
White
Serie
Längd
50' (15,2m)
Förpackning
Box
Bredd
1,000" (25,40mm)