M7-375-175-342
DigiKeys produktnummer
2267-M7-375-175-342-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M7-375-175-342
Beskrivning
SLEEVE .375DIA WT 1.75" RL/100
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Gul Värmekrympbar Etiketter B 1,75" x H 0,65" (44,5mm x 16,4mm); Kabel YD 0,13"-0,32" (3,2mm-8,1mm)
Kategori
Etikettyp
Värmekrympbar
Tillverkare
Brady Corporation
Etikettstorlek
B 1,75" x H 0,65" (44,5mm x 16,4mm); Kabel YD 0,13"-0,32" (3,2mm-8,1mm)
Serie
Färg
Gul
Förpackning
Box
Material
Polyolefin
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C