M7-094-175-342
DigiKeys produktnummer
2267-M7-094-175-342-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M7-094-175-342
Beskrivning
SLEEVE .094DIA WT 1.75" RL/100
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White Värmekrympbar Etiketter B 1,75" x H 0,18" (44,5mm x 4,6mm); Kabel YD 0,02"-0,08" (0,6mm-2,0mm)
Kategori
Etikettyp
Värmekrympbar
Tillverkare
Brady Corporation
Etikettstorlek
B 1,75" x H 0,18" (44,5mm x 4,6mm); Kabel YD 0,02"-0,08" (0,6mm-2,0mm)
Serie
Färg
White
Förpackning
Box
Material
Olefinplast (PO)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C