M6C-1900-439-YL
M6C-1900-439-YL
M6C-1900-439-YL
DigiKeys produktnummer
2267-M6C-1900-439-YL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M6C-1900-439-YL
Beskrivning
LABEL 1.9" VINYL YL 1=50'
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kontinuerlig Vinyl Gul
Kategori
Tillämpningar
Komponent
Tillverkare
Brady Corporation
Färg - bakgrund
Gul
Serie
Längd
50' (15,2m)
Förpackning
Box
Bredd
1,900" (48,26mm)