M6-187-175-342-WT
M7-1000-175-344
M6-187-175-342-WT
DigiKeys produktnummer
2267-M6-187-175-342-WT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M6-187-175-342-WT
Beskrivning
SLEEVE .187DIA WT 1.75" RL/100
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White Värmekrympbar Etiketter B 1,75" x H 0,34" (44,5mm x 8,5mm); Kabel YD 0,06"-0,15" (1,6mm-3,8mm)
Kategori
Etikettyp
Värmekrympbar
Tillverkare
Brady Corporation
Etikettstorlek
B 1,75" x H 0,34" (44,5mm x 8,5mm); Kabel YD 0,06"-0,15" (1,6mm-3,8mm)
Serie
Färg
White
Förpackning
Box
Material
Olefinplast (PO)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C