M4C-250-342
DigiKeys produktnummer
2267-M4C-250-342-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M4C-250-342
Beskrivning
SLEEVE 0.25" DIA X 7' BK/WT
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Polyester White
Kategori
Färg - bakgrund
White
Tillverkare
Brady Corporation
Längd
7' (2,13m)
Serie
Diameter - etikett
0,250" (6,35mm)