B33-1500-2-342
DigiKeys produktnummer
2267-B33-1500-2-342-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B33-1500-2-342
Beskrivning
SLEEVE 0.5~1.45"DIA RNG 1=150PCS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White Värmekrympbar Etiketter B 2,00" x 1,50" diam. (50,8mm x 38,1mm); YD kabel 0,50"-1,45" (12,7mm-36,8mm)
Kategori
Etikettstorlek
B 2,00" x 1,50" diam. (50,8mm x 38,1mm); YD kabel 0,50"-1,45" (12,7mm-36,8mm)
Tillverkare
Brady Corporation
Färg
White
Serie
Material
Olefinplast (PO)
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-135°C