416301U00000G
DigiKeys produktnummer
416301U00000G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
416301U00000G
Beskrivning
COLD PLATE HEAT SINK 0.006C/W
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Passiv, kall platta 0,006°C/W vid 1,0GPM
Kategori
Produkttyp
Passiv, kall platta
Tillverkare
Boyd Laconia, LLC
Termisk resistans @ GPM
0,006°C/W vid 1,0GPM
Serie
Dimensioner - övergripande
L 27,21" x B 7,00" x H 0,64" (691,1 x 177,8 x 16,3mm)