ZV40K2220102NIR1
DigiKeys produktnummer
118-ZV40K2220102NIR1TR-ND - Remsa och spole (TR)
118-ZV40K2220102NIR1CT-ND - Remsbit (CT)
118-ZV40K2220102NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZV40K2220102NIR1
Beskrivning
VARISTOR 68V 1KA 2220
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
68 V 1 kA Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 2220 (metrisk 5750)
Kategori
Varistorspänning (max)
74.8 V
Tillverkare
Bourns Inc.
Ström - stötpuls
1 kA
Serie
Energi
9,2J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
2200 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
40 V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
56 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
61.2 V
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Varistorspänning (typisk)
68 V