ZV30K1206201NIR1HT
DigiKeys produktnummer
118-ZV30K1206201NIR1HTTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-ZV30K1206201NIR1HTCT-ND - Remsbit (CT)
118-ZV30K1206201NIR1HTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZV30K1206201NIR1HT
Beskrivning
VARISTOR 47V 200A 1206
Detaljerad beskrivning
47 V 200 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Varistorspänning (max)
51.7 V
Ström - stötpuls
200 A
Serie
Energi
1,2J
Kapacitans @ frekvens
450 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
30 V
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Max DC-spänning
38 V
Varistorspänning (min)
37.6 V
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Varistorspänning (typisk)
47 V