ZV30K0805121NIR1
DigiKeys produktnummer
118-ZV30K0805121NIR1TR-ND - Remsa och spole (TR)
118-ZV30K0805121NIR1CT-ND - Remsbit (CT)
118-ZV30K0805121NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZV30K0805121NIR1
Beskrivning
VARISTOR 47V 120A 0805
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 V 120 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Varistorspänning (max)
51.7 V
Tillverkare
Bourns Inc.
Ström - stötpuls
120 A
Serie
Energi
0,2J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
230 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
30 V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
38 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
42.3 V
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Varistorspänning (typisk)
47 V