ZV25K1812801NIR1HT
DigiKeys produktnummer
118-ZV25K1812801NIR1HTTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-ZV25K1812801NIR1HTCT-ND - Remsbit (CT)
118-ZV25K1812801NIR1HTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZV25K1812801NIR1HT
Beskrivning
VARISTOR 39V 800A 1812
Detaljerad beskrivning
39 V 800 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 1812 (metrisk 4532)
Kategori
Varistorspänning (max)
42.9 V
Ström - stötpuls
800 A
Serie
Energi
3,9J
Kapacitans @ frekvens
2300 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
25 V
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Max DC-spänning
31 V
Varistorspänning (min)
31.2 V
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Varistorspänning (typisk)
39 V