ZV25K1210401NIR1HT
DigiKeys produktnummer
118-ZV25K1210401NIR1HTTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-ZV25K1210401NIR1HTCT-ND - Remsbit (CT)
118-ZV25K1210401NIR1HTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZV25K1210401NIR1HT
Beskrivning
VARISTOR 39V 400A 1210
Detaljerad beskrivning
39 V 400 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Varistorspänning (max)
42.9 V
Ström - stötpuls
400 A
Serie
Energi
1,8J
Kapacitans @ frekvens
1060 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
25 V
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Max DC-spänning
31 V
Varistorspänning (min)
31.2 V
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Varistorspänning (typisk)
39 V