ZV25K1210401NIR1HT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ZV25K1210401NIR1HT |
Beskrivning | VARISTOR 39V 400A 1210 |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 39 V 400 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Varistorspänning (max) 42.9 V |
Tillverkare Bourns Inc. | Ström - stötpuls 400 A |
Serie | Energi 1,8J |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Antal kretsar 1 |
Artikelstatus Aktiv | Kapacitans @ frekvens 1060 pF @ 1 kHz |
Max AC-spänning 25 V | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TA) |
Max DC-spänning 31 V | Monteringstyp Ytmontering, MLCV |
Varistorspänning (min) 31.2 V | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Varistorspänning (typisk) 39 V | Basproduktens nummer |