SRR4018-330Y
DigiKeys produktnummer
118-SRR4018-330YTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRR4018-330YCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRR4018-330YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRR4018-330Y
Beskrivning
FIXED IND 33UH 730MA 420 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 730 mA Max. 420mOhm 1919 (metrisk 4848)
EDA-/CAD-modeller
SRR4018-330Y Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 420mOhm
Serie
Q @ Frekv
7 vid 2,52MHz
Digi-Reel®
Frekvens - självresonant
21MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1919 (metrisk 4848)
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,189" x B 0,189" (4,80 x 4,80mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
500mA