SRR4018-220Y
DigiKeys produktnummer
118-SRR4018-220YTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRR4018-220YCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRR4018-220YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRR4018-220Y
Beskrivning
FIXED IND 22UH 880MA 300 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 880 mA Max. 300mOhm 1919 (metrisk 4848)
EDA-/CAD-modeller
SRR4018-220Y Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 300mOhm
Serie
Q @ Frekv
7 vid 2,52MHz
Digi-Reel®
Frekvens - självresonant
29MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1919 (metrisk 4848)
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,189" x B 0,189" (4,80 x 4,80mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
650mA