SRR1050A-220Y
DigiKeys produktnummer
SRR1050A-220YTR-ND - Remsa och spole (TR)
SRR1050A-220YCT-ND - Remsbit (CT)
SRR1050A-220YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRR1050A-220Y
Beskrivning
FIXED IND 22UH 2.9A 62 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 2.9 A Max. 62mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
SRR1050A-220Y Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 62mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
10,5MHz
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,402" x B 0,394" (10,20 x 10,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,201" (5,10mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
2,95A