SRN5020TA-2R2M
DigiKeys produktnummer
SRN5020TA-2R2MTR-ND - Remsa och spole (TR)
SRN5020TA-2R2MCT-ND - Remsbit (CT)
SRN5020TA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRN5020TA-2R2M
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 3.3A 32 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 3.3 A 32mOhm Icke standard
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
32mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
15 vid 100kHz
Serie
Frekvens - självresonant
86MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
4,1A