SRN3015C-180M
DigiKeys produktnummer
118-SRN3015C-180MTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRN3015C-180MCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRN3015C-180MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRN3015C-180M
Beskrivning
FIXED IND 18UH 1.1A 456 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
18 µH Halvskärmad Induktor 1.1 A Max. 456mOhm Icke standard
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 456mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
15 vid 100kHz
Serie
Frekvens - självresonant
23MHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
3015
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
730mA
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)