SRN3015C-180M | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SRN3015C-180M |
Beskrivning | FIXED IND 18UH 1.1A 456 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 21 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 18 µH Halvskärmad Induktor 1.1 A Max. 456mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Likströmsresistans (DCR) Max. 456mOhm |
Tillv. | Q @ Frekv 15 vid 100kHz |
Serie | Frekvens - självresonant 23MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Leverantörens enhetsförpackning 3015 |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 730mA | Höjd - monterad (max) 0,059" (1,50mm) |