SRN3015C-150M
DigiKeys produktnummer
118-SRN3015C-150MTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRN3015C-150MCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRN3015C-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRN3015C-150M
Beskrivning
FIXED IND 15UH 1.2A 372 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 µH Halvskärmad Induktor 1.2 A Max. 372mOhm Icke standard
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 372mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
15 vid 100kHz
Serie
Frekvens - självresonant
25MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
3015
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
850mA
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)