SRF9005A-500Y | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SRF9005A-500Y |
Beskrivning | IND SHLD 50 UH 30% 0.8A |
Tillverkarens standardleveranstid | 25 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 50 µH @ 1 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 1.5 kOhms @ 100 MHz 800mA DCR 320mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | DC-resistans (DCR) (max) 320mOhm |
Tillverkare Bourns Inc. | Märkspänning - DC 80V |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-105°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Antal ledningar 2 | Storlek/dimension L 0,362" x B 0,236" (9,20 x 6,00mm) |
Impedans @ frekvens 1.5 kOhms @ 100 MHz | Höjd (max) 0,209" (5,30mm) |
Induktans @ frekvens 50 µH @ 1 kHz | Inkapsling/låda Horisontell, 4 PC-öron |
Strömklassning (max) 800mA | Basproduktens nummer |