SRF9005A-500Y
DigiKeys produktnummer
118-SRF9005A-500YTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRF9005A-500YCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRF9005A-500YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF9005A-500Y
Beskrivning
IND SHLD 50 UH 30% 0.8A
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 µH @ 1 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 1.5 kOhms @ 100 MHz 800mA DCR 320mOhm
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
320mOhm
Märkspänning - DC
80V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Storlek/dimension
L 0,362" x B 0,236" (9,20 x 6,00mm)
Impedans @ frekvens
1.5 kOhms @ 100 MHz
Höjd (max)
0,209" (5,30mm)
Induktans @ frekvens
50 µH @ 1 kHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Strömklassning (max)
800mA