SRF9005A-102Y
DigiKeys produktnummer
118-SRF9005A-102YTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRF9005A-102YCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRF9005A-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF9005A-102Y
Beskrivning
IND SHLD 1000 UH 50% 0.8A
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 mH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 1.5 kOhms @ 15 MHz 800mA DCR 310mOhm
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
310mOhm
Tillverkare
Bourns Inc.
Märkspänning - DC
80V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
2
Storlek/dimension
L 0,362" x B 0,236" (9,20 x 6,00mm)
Impedans @ frekvens
1.5 kOhms @ 15 MHz
Höjd (max)
0,209" (5,30mm)
Induktans @ frekvens
1 mH @ 100 kHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Strömklassning (max)
800mA