SRF4532TA-601Y
DigiKeys produktnummer
118-SRF4532TA-601YTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRF4532TA-601YCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRF4532TA-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF4532TA-601Y
Beskrivning
CMC 1.7UH 600 OHM 2.5A SMD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.7 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 600 Ohms @ 100 MHz 2,5A DCR 60mOhm
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
60mOhm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Höjd (max)
0,118" (3,00mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Induktans @ frekvens
1.7 µH @ 100 kHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
2,5A