SRF3225TABM-201Y
DigiKeys produktnummer
118-SRF3225TABM-201YTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRF3225TABM-201YCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRF3225TABM-201YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF3225TABM-201Y
Beskrivning
CMC 200UH 70MA 2LN 10KOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
200 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 10 kOhms @ 10 MHz 70mA DCR 5,5Ohm
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
5,5Ohm
Tillverkare
Bourns Inc.
Märkspänning - DC
80V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
2
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,098" (3,30 x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
10 kOhms @ 10 MHz
Höjd (max)
0,098" (2,50mm)
Induktans @ frekvens
200 µH @ 100 kHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Strömklassning (max)
70mA