SRF3216A-161Y
DigiKeys produktnummer
SRF3216A-161YTR-ND - Remsa och spole (TR)
SRF3216A-161YCT-ND - Remsbit (CT)
SRF3216A-161YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF3216A-161Y
Beskrivning
CMC 350MA 2LN 160OHM SMD AECQ200
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 160 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 400mOhm
EDA-/CAD-modeller
SRF3216A-161Y Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
400mOhm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Höjd (max)
0,087" (2,20mm)
Impedans @ frekvens
160 Ohms @ 100 MHz
Strömklassning (max)
350mA