SRF3216-261Y
DigiKeys produktnummer
118-SRF3216-261YTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRF3216-261YCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRF3216-261YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF3216-261Y
Beskrivning
CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 450mOhm
EDA-/CAD-modeller
SRF3216-261Y Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
450mOhm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Höjd (max)
0,087" (2,20mm)
Impedans @ frekvens
260 Ohms @ 100 MHz
Strömklassning (max)
300mA