SRF0502-251Y
DigiKeys produktnummer
118-SRF0502-251YTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-SRF0502-251YCT-ND - Remsbit (CT)
118-SRF0502-251YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF0502-251Y
Beskrivning
CMC 550NH 5MA 2LN 250 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
550 nH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 250 Ohms @ 100 MHz 5mA DCR 20mOhm
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
20mOhm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Höjd (max)
0,098" (2,50mm)
Impedans @ frekvens
250 Ohms @ 100 MHz
Inkapsling/låda
Icke standard, 4 ledningar
Induktans @ frekvens
550 nH @ 100 kHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
5mA