SRF0502-251Y | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SRF0502-251Y |
Beskrivning | CMC 550NH 5MA 2LN 250 OHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 550 nH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 250 Ohms @ 100 MHz 5mA DCR 20mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | DC-resistans (DCR) (max) 20mOhm |
Tillverkare Bourns Inc. | Märkspänning - DC 50V |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Filtertyp Signalledning | Storlek/dimension L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm) |
Antal ledningar 2 | Höjd (max) 0,098" (2,50mm) |
Impedans @ frekvens 250 Ohms @ 100 MHz | Inkapsling/låda Icke standard, 4 ledningar |
Induktans @ frekvens 550 nH @ 100 kHz | Basproduktens nummer |
Strömklassning (max) 5mA |