SF-1206S175M-2
DigiKeys produktnummer
SF-1206S175M-2TR-ND - Remsa och spole (TR)
SF-1206S175M-2CT-ND - Remsbit (CT)
SF-1206S175M-2DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SF-1206S175M-2
Beskrivning
FUSE BOARD MNT 1.75A 63VDC 1206
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.75 A AC 63 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SF-1206S175M-2 Modeller
Kategori
Svarstid
Långsamt utsläpp
Tillv.
Inkapsling/låda
Serie
Brytkapacitet @ märkspänning
50A
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Smältning I²t
0.045
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Monteringstyp
Ytmontering
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" x H 0,033" (3,20 x 1,60 x 0,85mm)
Säkringstyp
DC-kallresistans
0.1 Ohms