SDE0805A-4R7M | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SDE0805A-4R7M |
Beskrivning | FIXED IND 4.7UH 4.3A 38 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 25 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4.7 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 4.3 A Max. 38mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SDE0805A-4R7M Modeller |
Kategori | Skärmning Oskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 38mOhm |
Serie | Frekvens - självresonant 44,2MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Typ Trumkärna, trådlindad | Induktansfrekvens - test 1 MHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,307" x B 0,276" (7,80 x 7,00mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,217" (5,50mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 4A | Basproduktens nummer |