SDE0604A-330M
DigiKeys produktnummer
SDE0604A-330MTR-ND - Remsa och spole (TR)
SDE0604A-330MCT-ND - Remsbit (CT)
SDE0604A-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDE0604A-330M
Beskrivning
FIXED IND 33UH 1.55A 230 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1.55 A Max. 230mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDE0604A-330M Modeller
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 230mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
17MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,228" x B 0,205" (5,80 x 5,20mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,189" (4,80mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,1A