SDE0403AT-180M
DigiKeys produktnummer
118-SDE0403AT-180MTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDE0403AT-180M
Beskrivning
FIXED IND 18UH 0.75A 309 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18 µH Induktor 0.75 A Max. 309mOhm Icke standard
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 309mOhm
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,158" (4,50 x 4,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)
Strömklassning (Ampere)
Basproduktens nummer
Ström - mättnadsström (Isat)
1,10A