SDE0403A-180M
DigiKeys produktnummer
SDE0403A-180MTR-ND - Remsa och spole (TR)
SDE0403A-180MCT-ND - Remsbit (CT)
SDE0403A-180MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDE0403A-180M
Beskrivning
FIXED IND 18UH 750MA 309 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 750 mA Max. 309mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDE0403A-180M Modeller
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 309mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
28MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,157" (4,50 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,138" (3,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,1A