SDE0403A-180M | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SDE0403A-180M |
Beskrivning | FIXED IND 18UH 750MA 309 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 25 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 18 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 750 mA Max. 309mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SDE0403A-180M Modeller |
Kategori | Skärmning Oskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 309mOhm |
Serie | Frekvens - självresonant 28MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Typ Trumkärna, trådlindad | Induktansfrekvens - test 1 MHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,177" x B 0,157" (4,50 x 4,00mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,138" (3,50mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 1,1A | Basproduktens nummer |