PTVS3-066C-M är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
120V Klämma 3000A (3kA) (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 2-SMD
PTVS3-066C-M
DigiKeys produktnummer
PTVS3-066C-MTR-ND - Remsa och spole (TR)
PTVS3-066C-MCT-ND - Remsbit (CT)
PTVS3-066C-MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTVS3-066C-M
Beskrivning
TVS DIODE 66VWM 120VC 2SMD
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTVS3-066C-M Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3000A (3kA) (8/20µs)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
2000pF vid 10kHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TJ)
Monteringstyp
Ytmontering
Inkapsling/låda
2-SMD, flata ledningar
Spänning - backspänning (typ)
66V (max.)
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
72V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
120V