PTVS15-076C-SH
DigiKeys produktnummer
PTVS15-076C-SH-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTVS15-076C-SH
Beskrivning
TVS DIODE 76VWM 150VC 2SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
150V Klämma 15000A (15kA) (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 2-SMD
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTVS15-076C-SH Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
15000A (15kA) (8/20µs)
Förpackning
Bulk
Kapacitans @ frekvens
9000pF vid 10kHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TJ)
Monteringstyp
Ytmontering
Inkapsling/låda
2-SMD
Spänning - backspänning (typ)
76V (max.)
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
85V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
150V