PTVS10-470C-TH
DigiKeys produktnummer
PTVS10-470C-TH-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTVS10-470C-TH
Beskrivning
TVS DIODE 470VWM 630VC AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
630V (typ) Klämma 10000A (10kA) (8/20µs) Ipp TVS - dioder Genomgående hål Axiell
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
10000A (10kA) (8/20µs)
Förpackning
Tråg
Kapacitans @ frekvens
1000pF vid 10kHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TJ)
Monteringstyp
Genomgående hål
Inkapsling/låda
Axiell, högervinklad böj (24,15mm mitt)
Spänning - backspänning (typ)
470V (max.)
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
470V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
630V (typ)