PTVS1-022C-H
DigiKeys produktnummer
118-PTVS1-022C-HTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-PTVS1-022C-HCT-ND - Remsbit (CT)
118-PTVS1-022C-HDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTVS1-022C-H
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 28VC 2DFN
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
28V (typ) Klämma 1000A (1kA) (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 2-DFN (8x6)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1000A (1kA) (8/20µs)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
2000pF vid 10kHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Monteringstyp
Ytmontering
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
Spänning - backspänning (typ)
22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
24V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
28V (typ)