PTL30-15G1-103B2
DigiKeys produktnummer
PTL30-15G1-103B2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTL30-15G1-103B2
Beskrivning
SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 30MM
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 kOhms 0,1W, 1/10W Genomgående hål Skjutpotentiometrar Topp Justeringstyp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTL30-15G1-103B2 Modeller
Tolerans
±20%
Tillverkare
Bourns Inc.
Justeringstyp
Topp
Serie
Dämpartyp
Standard, LED
Förpackning
Tråg
Slaglängd
30mm
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Rektangulär - L 1,772" x B 0,354" x H 0,276" (45,00 x 9,00 x 7,00mm)
Resistans
10 kOhms
Monteringstyp
Genomgående hål
Effekt (Watt)
0,1W, 1/10W
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Tråg
Antal Enhetspris Totalpris
1 200kr 14,52914kr 17 434,97
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg